Enca merr veten pas operacionit, këngëtarja shfaqet në super formë

Xing

E Shtunë 17 Tetor 2020, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak javë më parë Enca bëri të ditur përmes një postimi në Instagram se kishte thyer këmbën dhe ishte bërë operacion. Këngëtarja shfaqej me paterica në ambientet e shtëpisë dhe shkruante se edhe këtë sfidë e kaloi me sukses.

Ditët nuk kanë qenë aspak të lehta për këngëtaren, por më në fund ajo e ka marrë veten.

Në fotot e fundit Enca është shfaqur në super formë, ka pozuar pa patericat dhe duket se është drejt shërimit.

Pas pak ditësh këngëtarja do të festojë ditëlindjen e krah fotove ka shkruar: "Ditët e fundit si 24-vjeçare".

MOTI NE TIRANE