Vlorë/ 37-vjeçari dhunon fizikisht bashkëshorten

Xing

E Shtunë 17 Tetor 2020, 16:04 / Kategoria Lajmet e fundit / 

Një 37-vjeçar nga Vlora ka rënë në prangat e policisë. Ai ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, si dhe ka kundërshtuar dhe goditur punonjësit e policisë së rendit gjatë ushtrimit të detyrës.

Njoftimi i policisë:

Sepecialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë , arrestuan shtetasin Xh.Xh., 37 vjeç, banues në lagjen 24 Maj, Vlorë, pasi ka ushtruar dhunë fizike, ndaj bashkëshortes së tij. Gjithashtu në ambjentet e Komisariatit të Policisë Vlorë shtetasi Xh.Xh., ka kundërshtuar dhe goditur punonjësit e policisë së rendit gjatë ushtrimit të detyrës.

Burimi: "Abc News"

MOTI NE TIRANE