Pas lajmeve për shtatzëninë, Tuna pozon me bikini dhe të gjithë sytë tek barku

Xing

E Mërkurë 16 Shtator 2020, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pak ditë më parë në media u përfol se Tuna është shtatzënë për herë të dytë, pas një videoje që qarkulloi në rrjet, ku këngëtarja shfaqej me barkun e fryrë gjatë një koncerti.

Tuna reagoi duke nxitur më shumë kureshtjen te ndjekësit e duke mos dhënë një përgjigje konkrete. 

"Ndjehem e privilegjuar qe? pas ke?tij izolimi te? gjate? individual dhe profesional, ky festival me? dha munde?sine? te? ric?virgje?rohem ne? skene?. Gostivar te? faleminderit pe?r ke?te? eksperience? te? vec?ante?. Uroj sa me? shpejt te? shihemi pa maska e pa distanca... PS A do te? ulet apo rritet barku deri ate?here??!... stay tuned", shkruante Tuna. 

Ndërkohë së fundmi këngëtarja ka pozuar me bikini dhe foton e ka postuar në Instastory për të treguar se thashethemet nuk janë të vërteta pasi barku i saj shfaqet i sheshtë.

MOTI NE TIRANE