E pabesueshme sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj

Xing

E Martë 15 Shtator 2020, 22:10 / Kategoria Lajmet e fundit / 

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërie Hadërgjonaj feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, Albërie ka marrë urime të shumta nga miqtë e fansat, por urimin më special ia ka bërë e bija, Anxhelina. 

“Gëzuar ditëlindjen mamasë time të mrekullueshme! Vetëmohueses, më të dashurës dhe më të bukurës si brenda dhe jashtë! Të dua me gjithë zemër dhe shpirt!”, shkruan Anxhelina.

Albëria mbush sot 45 vjeç edhe pse nuk duket fare për moshën që ka.

MOTI NE TIRANE