Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, Landi i bën urimin më emocionues: Mbaj mend që...

Xing

E Mërkurë 9 Shtator 2020, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Djali i këngëtarit shumë të dashur e që prej vitesh i mungon publikut, Dr. Florit, Danieli feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk mungoi një urim nga Landi, i cili gjatë këtyre viteve ka treguar një kujdes të veçantë për dy fëmijët e Florit. 

Landi publikoi foto të Danit i cili mbushi 6-vjeç, teksa shkroi një urim shumë të veçantë.

“Dje. Sot. PËRGJITHMONË!
Gëzuar Dani!
Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është!
VETËM Zoti është gjykatësi yt!”, shkroi Landi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia) on

MOTI NE TIRANE