Në fillimet e karrierës së saj, shihni si dukej Rezarta Shkurta

Xing

E Shtunë 1 Gusht 2020, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Këngëtarja dhe njëkohësisht biznesmenia e njohur, Rezarta Shkurta është bërë nostalgjike për të shkuarën. Ajo ka kujtuar pikërisht hapat e saj të parë në rrugën drejt televizionit.

Rezarta ka publikuar në Instastory një foto në moshën 18-vjeçare, në fillimet e karrierës së saj. Ajo sapo kishte realizuar setin e parë artistik me fotografin Fadil Berisha.

Në foton në fjalë, Rezarta shihet bjonde dhe e veshur me të zeza. Edhe sot, pas shumë vitesh këngëtarja ende nuk ka hequr dorë nga ngjyra e saj e flokëve.

MOTI NE TIRANE