Feston 10-vjetorin, Blerina Bombaj i organizon të birit festën përrallore

Xing

E Shtunë 1 Gusht 2020, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Sot është një ditë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. I biri feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet e shumta në rrjete sociale.

Dini ka mbushur 10-vjeç dhe pavarësisht situatës aktuale, Blerina është kujdesur që ai të festojë siç duhet, në rrethin e familjarëve.

Ajo i ka organizuar të birit një super festë në oborrin e shtëpisë, plot me drita dhe zbukurime.