Aw ça dashurie: Në familjen e Duas dhe Anwarit vjen një pjesëtar i ri

Xing

E Shtunë 1 Gusht 2020, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe partneri i saj Anwar Hadid janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit. Ato bashkëjetojnë dhe shihen kudo së bashku.

Së fundmi, familjes së tyre i është shtuar një pjesëtar i ri dhe lajmin e bukur e ka dhënë të ditur vetë Dua. Dyshja kanë marrë një qenush, të cilin e kanë quajtur Dexter.

Këngëtarja ka publikuar disa foto në rrjete sociale, duke prezantuar bukuroshin e vogël me ndjekësit. "Shoku ynë i ngushtë dhe i vogël, Dexter. Ai është perfekt", ka shkruar Dua krahas fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

our tiny bestfriend Dexter!!! thank you @thelabellefoundation HE’S PERFECT 🤍

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on