Ndarja nga jeta e Anetës, Ilir Meta mesazh ngushëllimi familjes Rama

Xing

E Shtunë 1 Gusht 2020, 12:12 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Ditën e sotme nëna e kryeministrit Rama, Aneta u nda nga jeta. Presidenti lir Meta, ka ngushëlluar sot familjen Rama, për humbjen e njeriut të tyre të shtrenjtë.

Përmes një postimi në Facebook, Meta i shpreh familjes Rama ngushëllimet më të sinqerta.

Mesazhi i Metës: Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!