Ndarja nga jeta e Anetës, Greg Rama shkruan fjalët prekëse: Çdo përpjekje e jotja për të luftuar...

Xing

E Shtunë 1 Gusht 2020, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ditën e sotme kryeministri Rama dha lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të nënës së tij. Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare.

Për këtë lajm të trishtë ka reaguar edhe nipi i saj, Greg Rama, i cili ka postuar një foto me gjyshen dhe shkruan fjalë prekëse. 

“Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe", shkruan Gregu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Greg Rama (@gregrama) on