E fundit/ Ra në një gropë me ujë, mbytet fëmija në Prrenjas

Xing

E Shtunë 23 Maj 2020, 13:01 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Paraditen e kësaj të Shtune Prrenjasi është tronditur nga një ngjarje tragjike. Fatkeqësisht një fëmijë ka humbur jetën. Ai ka rënë në gropën me ujë mbi 1 metër dhe është mbytur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe mësohet se i mituri kishte qenë duke luajtur dhe është rrëzuar aksidentalisht. Ai nuk ka mundur të dalë si pasojë e thellësisë.

Burimi: "ABC News"