Do na mbërthejë para ekranit, zbulohet emisioni i ri që fillon në ABC News

Xing

E Premte 22 Maj 2020, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Së shpejti një emision i ri do t'i shtohet televizionit "ABC News". Emisioni titullohet "Friendzone" dhe do të prezantohet nga Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj.

Emisioni ka krijuar faqen zyrtare në Instagram dhe dhe në një video të publikuar personazhe të njohura të Showbizit si Kiara Tito, Ylli Limani, Lyrical Son, Olti Curri, Eros Grezda e të tjerë kanë njoftuar se "Friendzone" fillon së shpejti. Ende nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë dhe data konkrete por pritet të mësohet më shumë informacion në vijim. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Se shpejti #Friendzone ne Abc news??

A post shared by FRIENDZONE ne Abc News (@friendzoneabc) on

 

MOTI NE TIRANE