Feston sot ditëlindjen, Gent Fatali surprizohet nga e dashura

Xing

E Premte 22 Maj 2020, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ditën e djeshme reperi Gent Fatali pranoi publikisht lidhjen me motrën e Loredanës, Rozafën. Dyshja janë bashkë prej dy vitesh dhe herë-herë publikojnë foto në rrjete sociale.

Këtë të Premte Genti feston ditëlindjen dhe Rozafa e ka uruar për herë të parë publikisht. Ajo ka publikuar një foto pranë tij dhe ka shkruar: "Gëzuar ditëlindjen i shtrenjti im!"

Kujtojmë se pak ditë më parë Genti tregoi se po e kalojnë të ndarë karantinën pasi Rozafa ndodhet në Gjermani ndërsa Genti në Kosovë.