Donald Veshaj prezanton Bora Zemanin me familjen e tij, pamje nga dreka

Xing

E Hënë 11 Maj 2020, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prej më shumë se një viti janë në një lidhje dashurie dhe janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku. Tani lidhja e tyre është konsoliduar dhe Donaldi ka vendosur ta prezantojë Borën me familjen e tij.

Këtë e kanë zbuluar postimet në Instagram të vetë çiftit.

Në postimet e Borës shihet tavolina me drekën e shtruar dhe disa drerë. Po ashtu në postimin e Veshjat, shihet i njëjti sfond. Ai ka etiketuar në foto vëllain Marion, për të treguar që tashmë Bora është zyrtarisht pjesë e familjes së tyre.