Armina Mevlani hap garderobën gjigante dhe i la të gjithë pa fjalë

Xing

E Enjte 26 Mars 2020, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Fashionistja Armina Mevlani ka vendosur të tregojë garderobën e saj përmes disa videove të postuara në Instastory. Armina tregon se kjo është garderoba e saj sezone, ku janë rrobat që vesh më shumë. 

Nuk mund të mungonin brandet e njohura në garderobën e fashionistas e cila ka treguar disa nga veshjet e saj të preferuara.

Armina ka pozuar edhe para pasqyrës me disa nga veshjet duke u shfaqur shumë elegante.

Siç shihet në shtëpinë e Arminës mbizotëron ngjyra e bardhë.