Koronavirusi prek familjen e Enrique Iglesias, këngëtari humb personin e dashur

Xing

E Enjte 26 Mars 2020, 12:12 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

Këngëtari i njohur spanjoll, Enrique Iglesias ka ndarë një lajm të trishtë me fansat duke u bërë të ditur se koronavirusi i ka marrë jetën njerkut të tij, Carlos Falco.

I ndjeri ishte biznesmen dhe u nda nga jeta në moshën 83-vjeçare në një spital në Madrid duke humbur betejën me Covid-19.

"Ne po kalojmë kohë të vështira dhe ky virus ka prekur shumë njerëz, përfshirë familjen time. Le të qëndrojmë në shtëpi dhe të kujdesemi për veten dhe njerëzit tonë të dashur. Ju dërgoj dashuri dhe forcë", shkruan Enrique.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on