Lëpiu kapakun e tualetit, i riu del pozitiv me koronavirus

Xing

E Enjte 26 Mars 2020, 10:10 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Një djalë i ri, video e të cilit u bë viral në rrjet, është infektuar me koronavirus. Larz, 21 vjeç nga Klanifornia mori kritika të shumta për videon ku shfaqej duke lëpirë kapakun e tualetit, për të sfiduar koronavirusin.

Pak ditë pas videos, i riu ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe ka publikuar në faqjen e tij në Instagram një video ku shfaqet në spital.

"Dola pozitiv me koronavirus", shkruan Larz. 

Në video ai shprehet se simptomat e para i ka shfaqur pak ditë pasi bëri sfidën e rrezikshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LARZ (@larz) on