Plasi sherri: Motrat Kardashian zihen me grushte

Xing

E Mërkurë 25 Mars 2020, 22:10 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Motrat Kardashian, Kim dhe Kourtney, janë përballur fizikisht dhe janë fyer gjatë një debati në "Keeping Up With The Kardashians".

Dyshja janë zënë keq dhe Kourtney fillimisht e gjuan me një shishe motrën e saj e cila ngrihet dhe e shtyn tutje. Më pas mes motrave ka plasur një sherr me grushta dhe shkulje flokësh.

Motra tjetër e tyre, Chloe, ka ndërhyrë për të ndërprerë sherrin. Pas ndërhyrjes së saj, Kim shprehet: “Thjesht nxirreni nga këtu. Nuk dua ta shoh as fytyrën e saj”.