'Po më merr gruaja xhiro', Arjola mban mbi shpinë Xhodën dhe u shkrimë (Video)

Xing

E Premte 14 Shkurt 2020, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Arjola Demiri dhe Irgen Çela ndodhen në Zvicër, ku ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit më të komentuar të momentit "I love Tropoja". Së fundmi dyshja kanë publikuar një video epike në profilet e tyre të Instagramit, e cila është pritur me shumë të qeshura nga ndjekësit.

Në videon në fjalë, Arjola po mban në shpinë Xhodën dhe ky dëgjohet teksa thotë: "Më ka marrë gruaja xhiro". Më pas është Xhoda ai që ka mbajtur Arjolën dhe të qeshurat nuk kanë fund!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Irgen Çela (@cela_irgen) on

"Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër", ka shkruar Xhoda krahas videos. Ndërkohë e njëjta video është publikuar dhe nga Arjola, e cila shkruan "Pas muajit të mjaltit kthehemi në Portokalli me 1 mars".