Modelja shqiptare lë gojëhapur italianët, të gjithë mblidhen për ta parë (Video)

Xing

E Premte 14 Shkurt 2020, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi së fundmi ka bërë ka bërë një set fotografik në Milano dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Kalimtarët janë mbledhur rreth saj për të admiruar bukuroshen teksa Endrit Mërtiri po e fotografonte.

Video e Dorinës po bën xhiron e Instagramit pasi e kanë postuar edhe shumë faqje të njohura mode.

Në video modelja shfaqet duke sfiluar me një fustan të shkurtër, ngjyrë të bardhë dhe ari. Në sy bien këmbët e gjata dhe trupi elegant i Dorinës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on