Melinda kërkon të dashur për Shën Valentin, i tundon të gjithë me foton provokuese nga shtrati

Xing

E Enjte 13 Shkurt 2020, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ditën e nesërme festohet Dita e të Dashuruarve, Shën Valentini dhe Melinda sapo na tregoi se kjo festë do e gjejë beqare. Reperja ka postuar një foto provokuese në Instagram ku vë në pah të pasmet dhe pyet fansat se cili prej tyre do bëhet partneri i saj.

"Do jesh Valentini im?", shkruan Melinda krah fotos ku shfaqet super seksi.

Komplimentat nuk kanë munguar për reperen e cila kohët e fundit është fokusuar tek karriera duke mbajtur shumë koncerte.

Pritet që së shpejti Melinda të vijë edhe me një këngë të re.