Georgina ka dy fjalë për Alketën pas Sanremos

Xing

E Diel 9 Shkurt 2020, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina e ndanë bashkë skenën e "Sanremos" në natën e tretë të festivalit. Të dy prezantueset tërhoqën shumë vëmendjen dhe u komentuan shumë nga mediat.

Ditën e sotme Alketa postoi një foto me Georginën dhe shkruajti: "Me të mrekullueshmen Georginën ndamë skenën bashkë. Një bjonde, një brune, të dyja jo italiane, por e duam Italinë! Edhe Italia na deshi".

Pas Alketës, ka reaguar edhe Georgina e cila ka thënë dy fjalë për moderatoren shqiptare. "Bukuri! Ishte kënaqësi", ka komentuar Georgina.