Fatma tregon si ndryshoi nga muaji i parë tek muaji i nëntë i shtatzënisë

Xing

E Martë 14 Janar 2020, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fatma Methasani po jeton ditët e saj më të lumtura sepse shumë shpejt do të mbajë në krahë vogëlushin e saj. Fatma është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël dhe sot ka ndarë me fansat një postim shumë të veçantë.

Moderatorja ka postuar një kolazh me foto nga muaji i parë deri tek muaji i nëntë i shtatzënisë. Fatma ka pozuar në të njëjtin ambient të shtëpisë, por me barkun e fryrë muaj pas muaji.

"9 muaj, po përgatitem të bie në dashuri përjetësisht", shkruan Fatma.