E pyesin vazhdimisht për gjendjen e Zogut, reagon Dajana: ‘Nuk e kam pjellur unë’

Xing

E Martë 3 Dhjetor 2019, 00:12 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Gjykata caktoi 15 ditë burg për Hermes Nikajn i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili fillimisht u arrestua nën akuzën e shfrytëzimit të femrave për prostitucion. Njerëzit, të interesuar rreth situatës së tij dhe me kuriozitetin më të madh për të mësuar ndonjë gjë, i janë drejtuar moderatores së njohur, Dajana Shabanit.

Mesa duket, moderatorja është lodhur nga pyetjet që i janë drejtuar sidomos në këto ditë të vështira për Shqipërinë, pas rënies së tërmetit. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit, një video ku shihet kryministri Edi Rama i cili po diskuton me një banor dhe situatën e tij Dajana e ka lidhur me situatën e saj. “Po nuk u cmenda dhe 1 jave ne kete province,ja hodha per tere jeten...
Qenke si puna ime, qe me pyesnin njerezit per Zogun (a thua e kam pjelle une),nderkohe qe termetet nuk pushonin!”, shkruan Dajana krahas videos.