E frikshme: Kamerat e sigurisë tregojnë lëkundjet e forta të tërmetit

Xing

E Martë 26 Nëntor 2019, 12:12 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Tërmeti me magnitudë 6.4 të shkallës rihter tronditi Shqipërinë në orën 03:54 minuta. Tërmeti e ka pasur epiqendrën 10 kilometra nga Shijaku, 9km në veri të Durrësit dhe 33km në perëndim të Tiranës. Pamjet e kamerave të sigurisë kanë filmuar momentin e frikshëm që tregojnë lëkundjet e forta të tërmetit, pamje të cilat mund t'i ndiqni në videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on