Është ndarë nga Nora, po shihni ç'bën Robert Berisha për vëllain e saj

Xing

E Premte 15 Nëntor 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ndarja e Roberti dhe Norës vazhdon të komentohet në media dhe çifti muajt e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes. Në intervistat e tij të fundit Roberti po flet për një rikthim me Norën dhe ka deklaruar se ata nuk janë divorcuar ende.

Nga ana tjetër këngëtari ka treguar se vazhdon të ketë marrëdhënie shumë të mira me familjen e Norës. Këtë e tregon edhe me postimin e fundit ku i uron ditëlindjen vëllait të Norës, Bledit.

"Gëzuar ditëlindjen Bledush. Të don Robqiqi", shkruan Roberti me përkëdheli.

Së fundmi Roberti i ftuar në "Glamour Zone" bëri deklaratën e papritur kur tha se ndonjëherë jeton me Norën dhe vajzën e tyre e ndonjëherë vetëm.

"Roberti jeton edhe vetëm, edhe me Norën dhe gocën. Ajo është e vogël 4-vjeçe. Prishtina është e vogël, jetojmë edhe afër. kështu që, pak aty, e pak aty! Mbi të gjitha, ne do të jemi gjithmonë prindërit e Renees", u shpreh Roberti.