E vogla e Arianës fotografohet pranë të vëllait dhe na i kënaqi sytë

Xing

E Shtunë 9 Nëntor 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Para disa javësh, çifti i njohur i Showbizit, Ariana dhe Ermal Fejzullahu, u bënë prindër për herë të katërt me ardhjen në jetë të një vajze. Ato i vendosën vogëlushes emrin Ana.

Dyshja nuk janë treguar aspak diskret dhe kanë postuar foto të vogëlushes në rrjete sociale që në ditën e parë të ardhjes në jetë. Portreti i ëmbël i vogëlushes ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Ditën e sotme, Ariana ka postuar një foto në Instastory, ku shfaqet vogëlushja Ana pranë të vëllait, Artit. Ariana e ka veshur të bijën me një kostum ngjyrë blu dhe një kapuç në ngjyrë portokalli. Ana madje ka nxjerrë dhe gjuhën jashtë dhe dy fëmijët duken kaq të ëmbël!

Shtepi ne shitje