Luana heq zgjatimet dhe na habiti, ja si i ka vërtet flokët moderatorja

Xing

E Shtunë 9 Nëntor 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Luana Vjollca vihet shpesh në qendër të vëmendjes për look-un e saj dhe prej kohësh moderatoren e kemi parë me flokët bjonde të gjata deri tek beli. 

Mirëpo siç duket flokët e gjata kanë qenë extensions sepse Luana të vetat i ka të shkurtra. Këtë moderatorja e ka zbuluar me foton e fundit të postuar në rrjete sociale pasi ka vendosur që në puntatën e sotme të "Shiko kush luan" të shfaqet me një look të ri.

Moderatorja ka hequr zgjatimet dhe ka treguar se flokët e veta i ka të gjata deri tek supet.