Martohet Klajdi Haruni, Flori Mumajesi e ka gati dhuratën e dasmës

Xing

E Shtunë 9 Nëntor 2019, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pak javë më parë i ftuar në "Klanifornia", Klajdi Haruni pranoi publikishit se është i dashuruar dhe në një lidhje. Kur Marina e pyeti nëse i rreh zemra për ndonjërën, Klajdi u përgjigj me po, por preferoi të mos zbulonte më shumë.

Mesa duket lidhja e këngëtarit po shkon drejt martesës pasi në postimin e tij të fundit në Instagram, Klajdi tregon se do donte shumë që kënga e re e Flori Mumajesit të ishte kartolina e dasmës.

"Do doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime", shkruan Klajdi duke treguar kështu se Flori e ka gati dhuratën për dasmën e tij.

Kujtojmë që Flori e publikoi dje këngën e re me titull "Thjesht të du".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on