'Sa centimetra do i bëni salçiçet?', pyetja e Renatos plas të qeshura në 'Hell's kitchen'

Xing

E Shtunë 9 Nëntor 2019, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Një pyetje e Renato Mekollit në puntatën e djeshme të "Hell's kitchen" ka shkaktuar të qeshura tek konkurrentët. "E keni të trashë dhe vendosni sa centimetra do t'i bëni. Sa centimetra do ta bësh Kristina?", pyeti Renato.

Vajzat vendosën ta merrnin vendimin në grup, por ia plasën të qeshurit teksa bisedonin. 

Kur nuk po binin dakort, njëra nga vajzat tha: "Sa e do 20cm?". Këtu as Renato nuk e mbajti dot të qeshurën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on