E dhimbshme: Këngëtarja shqiptare humb nënën

Xing

E Martë 5 Nëntor 2019, 13:01 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Sot është ditë e trishtë për këngëtaren shumë e dashur për publikun, Kaltrina Selimi. Nëna e këngëtares është ndarë nga jeta dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Kaltrina me postimin e fundit në rrjete sociale.

Kaltrina ka postuar një foto të zezë dhe njofton me dhimbje se nëna e saj ndërroi jetë.

"Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë", shkruan këngëtarja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaltrina Selimi (@kaltrinaselimiiofficial) on