'Dhëmbë kalbura', Noizy e ofendoi, reagon Dasara Karaiskaj

Xing

E Hënë 4 Nëntor 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ditën e sotme Noizy e nisi ditën me disa postime që i drejtoheshin moderatores Dasara Karaiskajt. Reperi publikoi në Instastory foto të Dasarës duke qeshur dhe komentonte dhëmbët e moderatores. "Kush është kjo dhëmbë kalbura. Repi në Shqipëri ka ardh në 2008-2009", shkruante Noizy.

Pas këtij postimi, Dasara ka reaguar duke postuar një shprehje nga Dritëro Agolli që thotë: "Ta kesh mik të prish punë, ta kesh armik të ha munë".

Konflikti mes Noizyt dhe Dasarës ka nisur kohë më parë kur moderatorja komentoi veprimin e reperit në një club në Tiranë ku hodhi një tufë me para.

"I turpshëm, injorant, prepotent, arrogant, fyes", ishin fjalët me të cilat Dasara përshkruante reperin.

Këshilla për Marketingun
Shtepi ne shitje