Loredana takohet me Cristiano Ronaldon, shihni ç'bën futbollisti për të

Xing

E Diel 3 Nëntor 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Loredana është shpallur mbrëmjen e sotme fituese e një çmimi në "MTV Europe Music Awards". Teksa po shijonte shfaqjen reperja shqiptare është takuar me futbollistin Cristiano Ronaldo.

Cristiano ka pranuar të bëjë një foto me të dhe Loredana e ka publikuar foton e tyre në Instagram.

Loredana fitoi çmimin "Performanca më e mirë zvicerane".

Reperja u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e veshur me të zeza me një look të veçantë.