Nevina bën gafën live në emision, Olti e tall në rrjetet sociale

Xing

E Hënë 14 Tetor 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Prej disa ditësh Olti Curri është bërë pjesë e emisionit ‘E diell’. Opinionisti njihet për natyrën e tij paksa ironike, dhe nuk nguron të tallë këdo që mund të ngatërrohet apo të bëjë gafa.

Kështu ka ndodhur së fundmi me Nevina Shtyllën, moderatoren e njohur e cila mesa duket është ngatërruar gjatë prezantimit. Ajo dëgjohet të thotë: “Janë 8 djem që i kemi prezantuar javën e kaluar, dhe janë nga të gjitha qytetet e Tiranës”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

Ky moment nuk i ka shpëtuar syrit të Oltit, i cili edhe pse e ka kolege, nuk nguroi t’a tallë në rrjetet sociale. “Shënon Nevina nga mesi i fushes 1-0...
Topi në qendër dhe është radha ime për lapsuse, se Manushi e ka bërë me kohë të vetën: Qante Naqiu pas qerres së qumeshtit,”-ka shkruar Olti Curri në postimin e bërë në profilin e instagramit.