Uau: Big Mama qenka e lidhur me modelin e njohur turk dhe nuk dinim asgjë

Xing

E Enjte 10 Tetor 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Udhëtimet e shpeshta të Big Mamës në Turqi e paskan një arsye. Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka bërë publike mbrëmjen e sotme lidhjen me modelin turk Serhat Kaynarpinar.

Big Mama dhe Serhat kanë postuar në profilet e tyre në Instagram disa foto ku shfaqen shumë të dashuruar duke pozuar pranë detit.

"Këto ditë të ftohta do ju sjell pak dashuri", shkruan Big Mama dhe miqtë e fansat e urojnë për lidhjen.

Ndërsa Serhat i ka shoqëruar postimet me përshkrimin "Të dua". 

"Edhe unë të dua", i komenton Big Mama./Xing.al