'Është koha të kem një bebe', reperi shqiptar kërkon nuse

Xing

E Enjte 10 Tetor 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Reperi shqiptar që ka arritur shumë sukses me hitet e tij që dëgjohen kudo e që renditen të parat në top lista, Gashi shpeshherë i shpreh dëshirat e tij me anë të postimeve në rrjete sociale.

Në postimin e fundit Gashi shfaqet me nipin e tij dhe shprehet se edhe ai dëshiron të ketë një bebe.

Me këtë rast reperi u bën thirrje vajzave beqare t'i shkruajnë.

“E dua shumë nipin tim, mendoj që është koha ta kem djalin tim…të gjitha vajzat beqare që dëshirojnë fëmijën tim”, shkruan Gashi.

Këshilla për Marketingun