'Sa s'është më i mirë se dua', Rudina Dembacaj bën deklaratën e fortë në emision

Xing

E Mërkurë 9 Tetor 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Prej kohësh po përflitet se aktorja e njohur Rudina Dembacaj është ndarë nga bashkëshorti i saj, Aleksi me të cilin ka edhe një vajzë. Dyshimet i ka shtuar edhe fakti që çifti nuk poston më foto së bashku dhe Rudina preferon të mos prononcohet lidhur me këto thashetheme.

E ftuar mbrëmjen e sotme në "Soiree", teksa ishin duke folur se me kë bëjnë krushqi lezhjanët, Rudina është pyetur nga Jonida se nga është bashkëshorti i saj.

"Unë më mirë mos flas për këtë, unë jam artiste dhe i dua të gjithë", u shpreh Rudina duke qeshur.

Ndër të tjera ajo tha: "sa të jetë më i mirë e dua, sa s'është më se dua", duke ju referuar partnerit në përgjithësi, e cila ngre më tej pikëpyetjet në lidhje me këtë situatë dhe nëse kjo fjali ka qenë me nënkuptim për Aleksin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on

Shtepi ne shitje