Ledion Liço i bën Lori Hoxhës dhuratën më interesante që keni parë

Xing

E Mërkurë 9 Tetor 2019, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Dihet tashmë që Lori Hoxha dhe Ledion Liço kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin. Ledioni nuk është vetëm kunati i Lorit, por edhe miku i saj.

Së fundmi Ledioni i ka bërë një dhuratë Lorit, një çantë të kuqe nga Jacquemus. E veçanta e kësaj çante është përmasa minimaliste që ka e për këtë arsye Lori e ka shoqëruar postimin e saj me një përshkrim interesant.

"Ledion Liço më dhuroi këtë çantë që të mund të fus të gjithë ato që më 'interesojnë', shkruan Lori.

Kjo çantë nga Jacquemus kushton 258 dollar.

Shtepi ne shitje