Tundi Prishtinën: Ja si u veshën të ftuarit në dasmën e vëllait të Gjikos

Xing

E Diel 6 Tetor 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur, Gjiko martoi vëllain. Vëllai i Gjikos është producenti Arbër Gjikolli i njohur si Big Bang. Arbri u kurorëzua në martesë me Blerina Bokshin me një dasmë luksoze ku nuk munguan të ftuarit VIP.

Mes të ftuarve VIP përmendim Dhurata Dorën, Encën me motrën e saj Uindin, Diona Fonën, Ledri Vulën, Lyrical Son, Lumi B, Ermal Fejzullahu, Butrint Imeri e shumë të tjerë.

Sigurisht që të ftuarit VIP tërhoqën vëmendjen me paraqitjet e tyre e disa foto si ishin veshur ata jua sjellim më poshtë.

Dhurata Dora
Enca
Gjiko dhe Elita
Ermal Fejzullahu, Ledri Vula dhe Lumi B
Sara Hoxha, e dashura e Ledrit
Dhurata Dora dhe Young Zerka
Dhurata Dora, Uindi, Sara dhe Enca
Ledri Vula
Diona Fona
Butrint Imeri

Shtepi ne shitje