Pas ndarjes nga Lim Hoti, Baby G filmohet duke u puthur me një femër

Xing

E Mërkurë 18 Shtator 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja Baby G është shumë aktive në rrjete sociale kryesisht në Instagram, ku poston vazhdimisht foto dhe video. Ajo numëron mbi 400 mijë ndjekës me të cilët ndan dhe momente nga përditshmëria. Pas ndarjes nga Lim Hoti këngëtarja po ashtu u komentua shumë në media.

Mirëpo Baby G e ka lënë pas atë histori dhe ka vazhduar njësoj me jetën e saj. Së fundmi ajo ka shpërndarë një video me një mikeshë në Instastory dhe të dyja vajzat po pijnë nga një gotë verë. Më pas Baby dhe mikesha e saj shkëmbejnë një puthje në buzë siç mund ta shikoni në foton më poshtë:

Kujtojmë se përsa i përket jetës profesionale, Baby ka paralajmëruar për një këngë të re që pritet të dalë së shpejti.