Motra feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj i bën surprizën që ëndërrojnë të gjithë

Xing

E Mërkurë 18 Shtator 2019, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona është një nga vajzat më të njohura dhe më të komentuara në media, sidomos mediat kosovare të cilat shkruajnë shpesh për bukurinë e modeles brune.

Sot Jehona mbush 25 vjeç dhe Afërdita ka vendosur ta surprizojë të motrën me një udhëtim në Paris.

Dy motrat ndodhen atje me mamanë e tyre dhe kanë postuar shumë foto e video duke u kënaqur në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ndërsa Afërdita ka postuar një foto me Jehonën, të realizuar poshtë Kullës Eiffel dhe shkruan: "Gëzuar ditëlindjen shpirti im, të dua".