Kaq ishte: Keisi heq dorë nga Stresi me veprimin e fundit

Xing

E Mërkurë 18 Shtator 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ndarja e Stresit dhe Keisit ka qenë në vëmendje të mediave gjatë gjithë verës që lamë pas dhe vazhdon të jetë shumë i komentuar çdo veprim i dyshes.

Teksa Stresi tha se e kalon shpejt ndarjen dhe e ka lënë në të shkuarën historinë me Keisin, kjo e fundit la shpresa për rikthim pasi gjatë gjithë kësaj kohe mbante në dorë unazën e fejesës në gishtin e dorës së majtë.

Megjithatë Keisi së fundmi e ka hequr unazën dhe kjo shihet në fotot e fundit që ajo ka postuar në Instagram.

Siç duket bukuroshja ka hequr dorë dhe ka vendosur ta lërë në të shkuarën historinë me Stresin.