Kendall Jenner bën ndryshimin e papritur në pamje dhe duket si tjetër njeri

Xing

E Hënë 16 Shtator 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz nga Bota /  Read in English

Modelja e njohur Kendall Jenner është shumë e suksesshme në fushën e saj. Po ashtu, bukuroshja e një prej familjeve më të pasura në botë, është shumë e komentuar në media dhe gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.

Së fundmi, Kendall ka qenë pjesë e javës së modës në Londër ku i ka surprizuar të gjithë me ndryshimin e bërë. Modelja 23-vjeçarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe është kthyer në bjonde. Kendall ka sfliluar për markën e njohur ‘Burberry’, duke prezantuar koleksionin e ri të pranverës të vitit 2020, e veshur me një fund në ngjyrë të errët, këmishë dhe xhaketë të bardhë.

Me flokët bjonde, modelja duket si tjetër njeri dhe janë të shumtë ndjekësit që mezi kanë arritur ta njohin nga ndryshimi drastik, kur vetëm para një jave ajo  u shfaq me flokë në ngjyrë të errët në New York.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

finale at @burberry a beautiful show @riccardotisci17 🖤

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on