Në New York me të dashurin, Dua Lipa shfaqet më e dashuruar se kurrë

Xing

E Enjte 12 Shtator 2019, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Anwar Hadid, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të Showbizit, të cilët e shprehin vazhdimisht dashurinë e tyre ndërmjet postimeve të vazhdueshme në rrjete sociale.

Dua dhe Anwar vetëm pak muaj pas lidhjes morën dhe një hap të madh siç është bashkëjetesa e kështu pjesën më të madhe të kohës shihen në praninë e njëri tjetrit.

Dyshja ndodhet në New York ku dhe është përfolur se kanë marrë një apartament për të jetuar së bashku. Dua ka publikuar në profilin e saj të  Instagramit foto dhe video ku shihet më e dashuruar dhe më e lumtur se kurrë në praninë e të dashurit të saj Anwarit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on