Dua dhe Isaac janë ndarë prej muajsh, por shihni ç’bën ai për Shqipërinë

Xing

E Enjte 12 Shtator 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Para pak kohësh këngëtarja Dua Lipa i dha fund lidhjes disavjeçare me Isaac Carew. Ato e hoqën njëri-tjetrin dhe nga rrjetet sociale dhe më pas u bë e ditur dhe lidhja e Duas me Anwar Hadid.

Pavarsisht ndarjes, Isaac së fundmi ka treguar se ai vazhdon ta respektojë Shqipërinë dhe shqiptarët njëlloj.

Ai ka shpërndarë në Twitter foton e një shqiptareje e cila ka publikuar librin e tij të kuzhinës. Postimin në fjalë e ka shoqëruar me emojin e dy duarve, si simbol i shqiponjës. Isaac numëron fansa të shumtë në Shqipëri të cilët e mbështesin vazhdimisht në profesionin e tij.