Aksident në ish-Bllok: Armela e Big Brother përplaset me makinë

Xing

E Enjte 12 Shtator 2019, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. "Newsbomb.al" bën të ditur se ngjarja ka ndodhur tek "Libri Universitar" ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e "Big Brother" e cila udhëtonte me një "Smart" të kuq.

Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.