Oriola Marashi zbulon lidhjen e Kejvinës me këngëtarin e njohur

Xing

E Enjte 12 Shtator 2019, 09:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë jo vetëm dy modelet më të komentuara në media, por edhe mikesha të ngushta e shpesh i kemi parë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundmi Oriola ka pyetur fansat nëse do kishin dëshirë të ishin të famshëm e shumë prej tyre kanë dhënë opinionet e veta.

Një prej fansave i ka shkruar Oriolës se do dëshironte të ishte e famshme që të takonte shokun e saj, Malumën. Me përgjigjen e saj modelja ka zbuluar se në fakt Maluma është shoku i Kejvinës.

Kujtojmë që Kejvina dhe Maluma u takuan pak kohë më parë në një koncert të këngëtarit në Itali.