I ftuar special: Zbulohet reperi që do këndojë në koncertin e Capital T

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Capital T do të mbajë një koncert madhështor në 19 shtator në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë. Pak ditë më parë reperi zbuloi se në koncert do të marrin pjesë edhe këngëtarë të tjerë, por emrat nuk i bëri të ditur.

Sot ka qenë reperi Majk ai që ka zbuluar se do të jetë i ftuar në koncertin e Capital T. Dyshja do këndojnë këngën e famshme "Pasha jetën".

Gjithashtu është mësuar se në koncert do këndojë edhe Dhurata Dora me të cilën Capital T ka realizuar këngën "Bongo".

Koncerti do të zgjasë rreth 2 orë dhe do të ketë rreth 20 këngë të këngëtarit.