Mënyra si vajza e Lyrical Son e thotë emrin e të atit do t'jua ëmbëlsojë mbrëmjen

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Reperi i njohur dhe i suksesshëm me hitet e tij, Lyrical Son është një baba shumë i përkushtuar ndaj dy vajzave të tij me të cilat poston shpeshherë foto ku i shpreh dashurinë.

Në videon e fundit të postuar në Instastory, Lyrical pyet vajzën e tij të madhe Evën se kush është shoku i saj më i mirë dhe si e ka emrin babi kur këndon. 

Vogëlushja i përgjigjet aq lezetshëm sa do t'jua ëmbëlsojë mbrëmjen. Ndiqeni në videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al) on