Ngeli 20 vjeç kjo: Gjyste Vulaj sapo ia hoqi trurin të gjithëve me fotot me rrobabanjo

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Gjyste Vulaj vazhdon të jetë prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndër më të komentuarat në media dhe vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje.

Duket se për Gjysten vitet janë ndalur e këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet.

Gjystja shfaqet duke pozuar me rrobabanjo të verdha dhe nuk ka si të mos mbetesh gojëhapur me trupin perfekt të 42-vjeçares.

Gjystja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat, por edhe nga personazhe të njohur.